Форум > Город

Новости города и области

(1/174) > >>

Wild:
Уважаемые гости и пользователи!

Если Вы обладаете какой-то интересной и актуальной информацией о событиях в городе, поделитесь ею и с остальными :)

Самые активные будут вознаграждены !

Student:
Привал у переході    
   Підземний перехід біля головпоштамту облюбувала компанія бомжів. Щодня перехожі спостерігають невеселу картину, як ті на східцях сплять, п'ють, їдять та співають. З усього видно, що вони там ще й справляють нужду. Котрий місяць, затуляючи носи, намагаються проскочити неприємне місце чернігівці та гості міста, дехто перебігає через дорогу, щоб не спускатися в перехід взагалі.
    Ми не знайшли жодної установи, де б змогли сказати, що робити в цій ситуації. Чотирнадцятого серпня дільничний інспектор міського відділу міліції викликав швидку допомогу, лікарка зафіксувала - жінка-бомжиха потребує госпіталізації, проте хвора від госпіталізації відмовилася і зникла. Через п'ятнадцять хвилин після від'їзду карети швидкої допомоги вона була знову на старому місці. Конституція дозволяє їй лежати в переході, і з цим нічого не вдієш.
    Санітарна служба переконує, що їй теж нема діла до того, де* оселилися люди без певного місця проживання. На запитання, хто має дивитися, може вони є рознощиками інфекції, у міській санітарній службі відповіли - бомжі не входять в наш обов'язок, за ними нехай дивиться або міліція, або підприємці, які торгують у переході.
    Підприємці з переходу теж потерпають від такого сусідства. Кілька разів вони зверталися до працівників міліції, просили, щоб ті навели лад. Після відвідин правоохоронців компанія зникає на якийсь час, а потім знову повертається на старе місце.
    Для Володимира підземний перехід - місце роботи, він тут щодня продає свій крам. Чоловік каже, що бомжі з'явилися два місяці тому, і з того часу в переході нема спокою. "Справжні баталії зчиняються рано-вранці. Коли двірники намагаються вигребти сміття, безпритульні зчиняють лемент і кричать, що їх пограбували". Підприємці з переходу запевняють, що, скоріше за все, ці люди мають якесь помешкання, бо часто з'являються в іншому одязі, приносять пожитки. Але з усього видно, що почувають вони себе комфортно саме на виду у тисяч людей. Ніщо не заважає їм справити нужду на очах у ошелешених перехожих.
    Теоретично ці люди навіть можуть не бути особами без певного місця проживання, мати паспорт, у якому стоїть штамп з реєстрацією за певною адресою. В такому випадку до них важко застосувати санкції. З точки зору правоохоронних органів, жодного закону вони не порушують, або порушення незначні і передбачене покарання не вирішує проблему. Що робити тим вразливим особам, які не хочуть ходити в переході по продуктах чиєїсь життєдіяльності, наразі невідомо. Вихід - у створенні спеціалізованого відділення для утримання таких осіб, переконаний начальник міського відділу міліції Едуард Альохін. Логічно було б зробити таке відділення на базі котроїсь з міських лікарень, адже безпритульних треба ще й лікувати.
    Лікарні теж потерпають від того, що з початком холодів доводиться утримувати безпритульних. Така робота не властива лікувальним закладам. Заступник начальника міського управління охорони здоров'я Ірина Мороз зазначила, що через це вони теж зацікавлені у створенні якогось притулку. Звичайно, медичні працівники будуть допомагати з лікуванням цієї категорії населення, але що стосується утримання, цим повинні перейматися інші служби.
    З необхідністю створення спеціалізованого закладу погоджуються і в управлінні праці та соціального захисту населення Деснянської районної ради. Там кажуть: чітко ніде не прописано, кому належить займатися бомжами. Час від часу міські та обласні служби цікавляться станом справ на місцях щодо створення установи для безпритульних, але все дуже неконкретно і про створення спеціального відділу поки що не йдеться. В першу чергу через те, що люди свідомо обирають для себе такий спосіб життя, їх неможливо взяти на облік, бо несподівано вони можуть опинитися в будь-якому місті.
     
                                           По материалам еженедельника "Чернігівські відомості"

Operator:
Капедзь.
Ціла стаття у міській газеті про кілька бомжів і неможливість (читай - небажання) міських служб вирішити таку, в лапках, "проблему".
Гадити у таких місцях, здається мені, є протизаконним. В чому проблема на основі цього прибрати їх? Якщо менти гидують, хай куплять одноразові рукавички на лотках розпродажу.
Притулки? Примусові роботи, а не притулки. Не вистачало ще їх "притуляти" за бюджетні гроші.

Solnce:
каждый раз проходя етим переходом хочется пробижать мимо етих грязных и вонючих бомжоВ!чесно говоря отвратительно! яне верь что правахранительные органы не могут с етим что то зделать посколько они гадят в общественом месте и мишают людям ходить...и малоли какие уних там болячки мне например с каждым разом все страшнее ходить через етот периход малоли что им в голову збредет в следущий раз!

-NZ-:

--- Цитата: Operator от 05 Сентября, 2007, 16:17:41 ---... Притулки? Примусові роботи, а не притулки.

--- Конец цитаты ---
+1. :)

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

Перейти к полной версии